Radomska II Liga Młodzików U-13 grupa 4 (2009) Radomska II Liga Trampkarzy U-15 grupa 1 (2007) Radomska I Liga Juniorów Młodszych U-16 (2006) Radomska Liga Okręgowa
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. Drogowiec Jedlińsk 15 35 11-2-2 43:10 +33
2. LKS Promna 15 34 11-1-3 42:18 +24
3. Orzeł Wierzbica 15 32 10-2-3 36:25 +11
4. KS Warka 15 30 9-3-3 27:16 +11
5. Powi¶lanka Lipsko 15 29 9-2-4 37:19 +18
6. Szydłowianka Szydłowiec 15 29 9-2-4 29:14 +15
7. Jodła Jedlnia-Letnisko 15 29 9-2-4 44:26 +18
8. Radomiak II Radom 15 27 9-0-6 41:21 +20
9. Mazowsze Grójec 15 23 6-5-4 28:25 +3
10. Gryf Policzna 15 18 6-0-9 30:31 -1
11. Pilica Nowe Miasto 15 15 5-0-10 19:41 -22
12. SKS Potworów 15 10 3-1-11 19:46 -27
13. Polonia Iłża 15 10 2-4-9 16:34 -18
14. Oronka Orońsko 15 10 3-1-11 15:45 -30
15. Młodzik-18 Radom 15 7 2-1-12 24:46 -22
16. Proch Pionki 15 6 0-6-9 6:39 -33
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_Jedlinsk4987.jpg Drogowiec Jedlińsk 15 35 11-2-2 43:10 +33 7 18 6-0-1 17:4 +13 8 17 5-2-1 26:6 +20
2. stay   small_Promna1708.jpg LKS Promna 15 34 11-1-3 42:18 +24 7 15 5-0-2 20:9 +11 8 19 6-1-1 22:9 +13
3. up (+1) small_OrzelW7541.jpg Orzeł Wierzbica 15 32 10-2-3 36:25 +11 8 21 7-0-1 20:7 +13 7 11 3-2-2 16:18 -2
4. up (+2) small_Warka5049.jpg KS Warka 15 30 9-3-3 27:16 +11 8 14 4-2-2 16:11 +5 7 16 5-1-1 11:5 +6
5. down (-2) small_Powislanka6665.jpg Powi¶lanka Lipsko 15 29 9-2-4 37:19 +18 7 13 4-1-2 20:7 +13 8 16 5-1-2 17:12 +5 2 6 5:0
6. up (+1) small_Szydlowianka.jpg Szydłowianka Szydłowiec 15 29 9-2-4 29:14 +15 7 13 4-1-2 12:9 +3 8 16 5-1-2 17:5 +12 2 3 2:2
7. down (-2) small_Jodla0957.jpg Jodła Jedlnia-Letnisko 15 29 9-2-4 44:26 +18 8 13 4-1-3 16:12 +4 7 16 5-1-1 28:14 +14 2 0 1:6
8. stay   small_RadomiakRadom9497.jpg Radomiak II Radom 15 27 9-0-6 41:21 +20 5 9 3-0-2 15:6 +9 10 18 6-0-4 26:15 +11
9. stay   small_Mazowsze4354.jpg Mazowsze Grójec 15 23 6-5-4 28:25 +3 7 11 3-2-2 12:9 +3 8 12 3-3-2 16:16 0
10. stay   small_GryfPoliczna6904.jpg Gryf Policzna 15 18 6-0-9 30:31 -1 8 9 3-0-5 15:20 -5 7 9 3-0-4 15:11 +4
11. stay   small_PilicaNM3079.jpg Pilica Nowe Miasto 15 15 5-0-10 19:41 -22 8 6 2-0-6 9:25 -16 7 9 3-0-4 10:16 -6
12. stay   small_SKSPotworow.jpg SKS Potworów 15 10 3-1-11 19:46 -27 8 6 2-0-6 12:23 -11 7 4 1-1-5 7:23 -16 2 6 7:3
13. up (+1) small_ilza1645.jpg Polonia Iłża 15 10 2-4-9 16:34 -18 9 9 2-3-4 14:21 -7 6 1 0-1-5 2:13 -11 2 3 3:4
14. down (-1) small_Oronka6205.jpg Oronka Orońsko 15 10 3-1-11 15:45 -30 8 10 3-1-4 11:19 -8 7 0 0-0-7 4:26 -22 2 0 3:6
15. up (+1) small_MlodzikRadom4261.jpg Młodzik-18 Radom 15 7 2-1-12 24:46 -22 8 4 1-1-6 17:26 -9 7 3 1-0-6 7:20 -13
16. down (-1) small_Proch3335.jpg Proch Pionki 15 6 0-6-9 6:39 -33 7 4 0-4-3 3:19 -16 8 2 0-2-6 3:20 -17
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. Drogowiec Jedlińsk 15 35
2. LKS Promna 15 34
3. Orzeł Wierzbica 15 32
4. KS Warka 15 30
5. Powi¶lanka Lipsko 15 29
6. Szydłowianka Szydłowiec 15 29
7. Jodła Jedlnia-Letnisko 15 29
8. Radomiak II Radom 15 27
9. Mazowsze Grójec 15 23
10. Gryf Policzna 15 18
11. Pilica Nowe Miasto 15 15
12. SKS Potworów 15 10
13. Polonia Iłża 15 10
14. Oronka Orońsko 15 10
15. Młodzik-18 Radom 15 7
16. Proch Pionki 15 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
Polonia Iłża       Mazowsze Grójec
Polonia Iłża 3 : 3 Mazowsze Grójec
Młodzik-18 Radom       Proch Pionki
Młodzik-18 Radom 1 : 1 Proch Pionki
SKS Potworów       Powi¶lanka Lipsko
SKS Potworów 1 : 3 Powi¶lanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto       Drogowiec Jedlińsk
Pilica Nowe Miasto 0 : 7 Drogowiec Jedlińsk
Jodła Jedlnia-Letnisko       LKS Promna
Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 0 LKS Promna
Oronka Orońsko       Radomiak II Radom
Oronka Orońsko 1 : 0 Radomiak II Radom
KS Warka       Szydłowianka Szydłowiec
KS Warka 2 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica       Gryf Policzna
Orzeł Wierzbica 2 : 1 Gryf Policzna
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
Polonia Iłża 3 : 3 Mazowsze Grójec
Młodzik-18 Radom 1 : 1 Proch Pionki
SKS Potworów 1 : 3 Powi¶lanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto 0 : 7 Drogowiec Jedlińsk
Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 0 LKS Promna
Oronka Orońsko 1 : 0 Radomiak II Radom
KS Warka 2 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica 2 : 1 Gryf Policzna
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Drogowiec Jedlińsk X 2:0 2:0 0:2 3:1 3:1 5:0 2:0
2. LKS Promna 2:1 X 1:2 1:4 6:1 3:0 3:1 4:0
3. Orzeł Wierzbica 1:4 X 2:0 4:1 2:1 2:0 2:1 3:0 4:0
4. KS Warka 0:3 3:1 X 2:3 2:0 2:2 1:1 4:1 2:0
5. Powi¶lanka Lipsko 0:1 7:2 X 1:0 3:2 8:0 1:2 0:0
6. Szydłowianka Szydłowiec 1:2 2:2 X 0:3 2:1 1:0 2:1 4:0
7. Jodła Jedlnia-Letnisko 0:0 2:3 0:4 1:2 X 2:1 3:1 2:1 6:0
8. Radomiak II Radom 5:2 0:1 1:2 4:1 X 5:0
9. Mazowsze Grójec 2:2 2:3 3:1 0:0 1:2 X 2:0 2:1
10. Gryf Policzna 1:6 0:2 1:2 0:3 1:3 4:2 X 4:2 4:0
11. Pilica Nowe Miasto 0:7 1:3 2:3 0:10 0:1 0:1 X 3:0 3:0
12. SKS Potworów 1:4 1:4 1:3 0:4 0:2 2:3 X 3:1 4:2
13. Polonia Iłża 0:3 2:2 2:2 0:4 1:3 3:3 0:1 X 2:1 4:2
14. Oronka Orońsko 0:5 0:2 1:0 3:3 0:5 1:2 X 4:1 2:1
15. Młodzik-18 Radom 0:5 1:2 4:7 3:4 3:4 4:1 1:2 X 1:1
16. Proch Pionki 0:0 1:1 1:10 0:1 0:6 1:1 0:0 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1. Drogowiec Jedlińsk W P W W W W W W P R W R W W W
2. LKS Promna R W W P W P P W W W W W W W W
3. Orzeł Wierzbica W R W W P P W R W W W W W P W
4. KS Warka W W P P P R W W W W R W R W W
5. Powi¶lanka Lipsko W W W W W W W W W P P P R R P
6. Szydłowianka Szydłowiec P R W R P W P P W W W W W W W
7. Jodła Jedlnia-Letnisko R W P W W W W W W W R P W P P
8. Radomiak II Radom P P P P W W W P P W W W W W W
9. Mazowsze Grójec R W W R W P W P P R R W R W P
10. Gryf Policzna P P P W P P P W W P W W P W P
11. Pilica Nowe Miasto P P W W W W P P W P P P P P P
12. SKS Potworów P R W W P P P W P P P P P P P
13. Polonia Iłża R W P P P W P R P P P P P R R
14. Oronka Orońsko W P P P W P W P P P R P P P P
15. Młodzik-18 Radom R P P P P P P P P W P P P P W
16. Proch Pionki R R P P P R P P P P P R R P R
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Polonia Iłża Polonia Iłża 3 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 1 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
SKS Potworów SKS Potworów 1 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 0 : 7 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 0 LKS Promna LKS Promna  
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 1 : 0 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Polonia Iłża Polonia Iłża 4 : 2 Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 0 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 1 SKS Potworów SKS Potworów  
LKS Promna LKS Promna 3 : 0 Oronka Orońsko Oronka Orońsko  
Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk 0 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 0 : 1 KS Warka KS Warka  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 3 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 4 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
KS Warka KS Warka 0 : 3 LKS Promna LKS Promna  
Gryf Policzna Gryf Policzna 0 : 3 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 0 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
SKS Potworów SKS Potworów 3 : 1 Polonia Iłża Polonia Iłża  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 3 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 0 : 5 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 3 : 4 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
LKS Promna LKS Promna 1 : 2 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Gryf Policzna Gryf Policzna 4 : 2 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Polonia Iłża Polonia Iłża 0 : 1 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 10 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk 2 : 0 KS Warka KS Warka  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 8 : 0 Oronka Orońsko Oronka Orońsko  
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 1 : 2 SKS Potworów SKS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 2 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 0 : 3 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 6 LKS Promna LKS Promna  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 4 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
SKS Potworów SKS Potworów 0 : 2 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 3 : 0 Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom  
KS Warka KS Warka 2 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 1 Polonia Iłża Polonia Iłża  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 1 KS Warka KS Warka  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 7 : 2 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
LKS Promna LKS Promna 1 : 4 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Polonia Iłża Polonia Iłża 2 : 1 Oronka Orońsko Oronka Orońsko  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 1 : 2 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk 3 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
SKS Potworów SKS Potworów 2 : 3 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 4 : 7 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 3 : 1 SKS Potworów SKS Potworów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 4 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Polonia Iłża Polonia Iłża  
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 4 : 1 Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 0 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 2 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 5 : 2 LKS Promna LKS Promna  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 3 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk 3 : 1 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 1 : 0 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Polonia Iłża Polonia Iłża 2 : 2 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 1 : 2 KS Warka KS Warka  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 3 LKS Promna LKS Promna  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 6 Gryf Policzna Gryf Policzna  
SKS Potworów SKS Potworów 4 : 2 Oronka Orońsko Oronka Orońsko  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 3 : 0 Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom  
Gryf Policzna Gryf Policzna 4 : 0 Polonia Iłża Polonia Iłża  
LKS Promna LKS Promna 2 : 1 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 4 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 1 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Warka KS Warka 4 : 1 SKS Potworów SKS Potworów  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 1 : 2 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 6 : 0 Oronka Orońsko Oronka Orońsko  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 0 : 1 LKS Promna LKS Promna  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 3 KS Warka KS Warka  
Polonia Iłża Polonia Iłża 0 : 4 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 2 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
SKS Potworów SKS Potworów 1 : 4 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 1 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 4 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Polonia Iłża Polonia Iłża 1 : 3 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Gryf Policzna Gryf Policzna 4 : 2 SKS Potworów SKS Potworów  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom  
LKS Promna LKS Promna 4 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 3 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Warka KS Warka 2 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk 2 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 3 : 4 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 0 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Polonia Iłża Polonia Iłża 0 : 3 LKS Promna LKS Promna  
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 0 : 2 KS Warka KS Warka  
SKS Potworów SKS Potworów 0 : 4 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 0 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
LKS Promna LKS Promna 3 : 1 Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 5 : 0 SKS Potworów SKS Potworów  
Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk 2 : 0 Polonia Iłża Polonia Iłża  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 0 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 1 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 1 Oronka Orońsko Oronka Orońsko  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 3 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Polonia Iłża Polonia Iłża 2 : 2 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
KS Warka KS Warka 3 : 1 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Oronka Orońsko Oronka Orońsko 0 : 5 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom 0 : 5 Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 0 : 10 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
SKS Potworów SKS Potworów 1 : 4 LKS Promna LKS Promna  
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
LKS Promna LKS Promna 6 : 1 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Oronka Orońsko Oronka Orońsko  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 4 : 1 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 4 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 1 : 2 Młodzik-18 Radom Młodzik-18 Radom  
Gryf Policzna Gryf Policzna 0 : 2 KS Warka KS Warka  
Drogowiec Jedlińsk Drogowiec Jedlińsk 5 : 0 SKS Potworów SKS Potworów  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 0 Polonia Iłża Polonia Iłża  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.