Radomska Liga U-11 grupa 5 Radomska II Liga U-13 grupa 2 Radomska II Liga U-16 grupa 2 I Liga Wojewódzka U-14 grupa 2 IV liga grupa 2
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. MUKS Kosa Konstancin 10 28 9-1-0 49:3 +46
2. MKS Piaseczno 10 20 6-2-2 40:15 +25
3. AP Żyrardowianka Żyrardów 10 19 6-1-3 43:21 +22
4. Delta Warszawa 10 16 5-1-4 53:18 +35
5. Znicz II Pruszków 10 16 5-1-4 35:29 +6
6. Energia Kozienice 10 7 2-1-7 15:51 -36
7. UKS Młodzik-18 Radom 10 7 2-1-7 7:41 -34
8. Proch Pionki 10 2 0-2-8 9:73 -64
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_Kosa.jpg MUKS Kosa Konstancin 10 28 9-1-0 49:3 +46 5 15 5-0-0 31:1 +30 5 13 4-1-0 18:2 +16
2. up (+1) small_Piaseczno.jpg MKS Piaseczno 10 20 6-2-2 40:15 +25 5 11 3-2-0 24:6 +18 5 9 3-0-2 16:9 +7
3. down (-1) small_Zyrardow.jpg AP Żyrardowianka Żyrardów 10 19 6-1-3 43:21 +22 4 6 2-0-2 22:11 +11 6 13 4-1-1 21:10 +11
4. stay   small_Delta.jpg Delta Warszawa 10 16 5-1-4 53:18 +35 5 9 3-0-2 38:6 +32 5 7 2-1-2 15:12 +3 2 4 13:4
5. stay   small_Znicz.jpg Znicz II Pruszków 10 16 5-1-4 35:29 +6 5 10 3-1-1 23:14 +9 5 6 2-0-3 12:15 -3 2 1 4:13
6. stay   small_Energia1828.jpg Energia Kozienice 10 7 2-1-7 15:51 -36 6 3 1-0-5 10:33 -23 4 4 1-1-2 5:18 -13 1 3 1:0
7. stay   small_MlodzikRadom4502.jpg UKS Młodzik-18 Radom 10 7 2-1-7 7:41 -34 5 6 2-0-3 4:7 -3 5 1 0-1-4 3:34 -31 1 0 0:1
8. stay   small_Proch9822.jpg Proch Pionki 10 2 0-2-8 9:73 -64 5 2 0-2-3 3:18 -15 5 0 0-0-5 6:55 -49
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. MUKS Kosa Konstancin 10 28
2. MKS Piaseczno 10 20
3. AP Żyrardowianka Żyrardów 10 19
4. Delta Warszawa 10 16
5. Znicz II Pruszków 10 16
6. Energia Kozienice 10 7
7. UKS Młodzik-18 Radom 10 7
8. Proch Pionki 10 2
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
UKS Młodzik-18 Radom       AP Żyrardowianka Żyrardów
UKS Młodzik-18 Radom 1 : 2 AP Żyrardowianka Żyrardów
MUKS Kosa Konstancin       Delta Warszawa
MUKS Kosa Konstancin 4 : 0 Delta Warszawa
Znicz II Pruszków       Energia Kozienice
Znicz II Pruszków 9 : 2 Energia Kozienice
MKS Piaseczno       Proch Pionki
MKS Piaseczno 10 : 1 Proch Pionki
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
UKS Młodzik-18 Radom 1 : 2 AP Żyrardowianka Żyrardów
MUKS Kosa Konstancin 4 : 0 Delta Warszawa
Znicz II Pruszków 9 : 2 Energia Kozienice
MKS Piaseczno 10 : 1 Proch Pionki
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8
1. MUKS Kosa Konstancin X 3:0 4:0 2:0 10:0 12:1
2. MKS Piaseczno 1:1 X 3:3 3:1 7:0 10:1
3. AP Żyrardowianka Żyrardów 1:2 X 1:4 8:1 12:4
4. Delta Warszawa 0:5 0:1 X 9:0 9:0 20:0
5. Znicz II Pruszków 4:3 0:4 4:4 X 9:2 6:1
6. Energia Kozienice 0:7 3:6 3:9 0:6 3:5 X 1:0
7. UKS Młodzik-18 Radom 0:3 2:1 1:2 1:0 0:1 X
8. Proch Pionki 0:5 0:3 0:7 2:2 1:1 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. MUKS Kosa Konstancin W W W W R W W W W W
2. MKS Piaseczno W W W P R P R W W W
3. AP Żyrardowianka Żyrardów W W P W W P R W W P
4. Delta Warszawa P W P W W W W P R P
5. Znicz II Pruszków W P W P P W W W R P
6. Energia Kozienice P P R P P W P P P W
7. UKS Młodzik-18 Radom P P P W R P P P P W
8. Proch Pionki P P R P R P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom 1 : 2 AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów  
MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin 4 : 0 Delta Warszawa Delta Warszawa  
Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków 9 : 2 Energia Kozienice Energia Kozienice  
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 10 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 3 AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów  
Energia Kozienice Energia Kozienice 3 : 6 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
Delta Warszawa Delta Warszawa 9 : 0 Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków  
UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom 0 : 3 MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków 6 : 1 UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 2 Energia Kozienice Energia Kozienice  
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 3 : 1 Delta Warszawa Delta Warszawa  
MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin 3 : 0 AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Delta Warszawa Delta Warszawa 20 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom 2 : 1 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
Energia Kozienice Energia Kozienice 3 : 9 AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów  
MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin 2 : 0 Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków 0 : 4 AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów  
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 1 : 1 MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 1 UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom  
Energia Kozienice Energia Kozienice 0 : 6 Delta Warszawa Delta Warszawa  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin 12 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów 1 : 4 Delta Warszawa Delta Warszawa  
UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom 0 : 1 Energia Kozienice Energia Kozienice  
Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków 4 : 3 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 7 Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków  
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 3 : 3 AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów  
Energia Kozienice Energia Kozienice 0 : 7 MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin  
Delta Warszawa Delta Warszawa 9 : 0 UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów 8 : 1 UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 5 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
Energia Kozienice Energia Kozienice 3 : 5 Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków  
Delta Warszawa Delta Warszawa 0 : 5 MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów 12 : 4 Proch Pionki Proch Pionki  
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 7 : 0 Energia Kozienice Energia Kozienice  
MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin 10 : 0 UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom  
Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków 4 : 4 Delta Warszawa Delta Warszawa  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
AP Żyrardowianka Żyrardów AP Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 MUKS Kosa Konstancin MUKS Kosa Konstancin  
UKS Młodzik-18 Radom UKS Młodzik-18 Radom 1 : 0 Znicz II Pruszków Znicz II Pruszków  
Energia Kozienice Energia Kozienice 1 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
Delta Warszawa Delta Warszawa 0 : 1 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.