Radomska Liga U-11 grupa 5 Radomska II Liga U-13 grupa 2 Radomska II Liga U-16 grupa 2 I Liga Wojewódzka U-14 grupa 2 IV liga grupa 2
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. Zwolenianka Zwoleń 10 28 9-1-0 115:30 +85
2. Beniaminek Radom 10 21 7-0-3 84:39 +45
3. Radomiak II Radom 10 17 5-2-3 63:43 +20
4. Energia Kozienice 10 13 4-1-5 68:45 +23
5. Proch Pionki 10 9 3-0-7 72:59 +13
6. Lider II Lipsko 10 0 0-0-10 8:194 -186
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_Zwolenianka6964.jpg Zwolenianka Zwoleń 10 28 9-1-0 115:30 +85 5 15 5-0-0 72:16 +56 5 13 4-1-0 43:14 +29
2. stay   small_Beniaminek.jpg Beniaminek Radom 10 21 7-0-3 84:39 +45 5 12 4-0-1 48:16 +32 5 9 3-0-2 36:23 +13
3. stay   small_RadomiakRadom9211.jpg Radomiak II Radom 10 17 5-2-3 63:43 +20 5 11 3-2-0 34:18 +16 5 6 2-0-3 29:25 +4
4. stay   small_Energia7905.jpg Energia Kozienice 10 13 4-1-5 68:45 +23 5 6 2-0-3 28:20 +8 5 7 2-1-2 40:25 +15
5. stay   small_Proch3997.jpg Proch Pionki 10 9 3-0-7 72:59 +13 5 3 1-0-4 33:30 +3 5 6 2-0-3 39:29 +10
6. stay   small_Lider.jpg Lider II Lipsko 10 0 0-0-10 8:194 -186 5 0 0-0-5 5:90 -85 5 0 0-0-5 3:104 -101
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. Zwolenianka Zwoleń 10 28
2. Beniaminek Radom 10 21
3. Radomiak II Radom 10 17
4. Energia Kozienice 10 13
5. Proch Pionki 10 9
6. Lider II Lipsko 10 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
Proch Pionki       Lider II Lipsko
Proch Pionki 22 : 1 Lider II Lipsko
Radomiak II Radom       Energia Kozienice
Radomiak II Radom 6 : 6 Energia Kozienice
Zwolenianka Zwoleń       Beniaminek Radom
Zwolenianka Zwoleń 6 : 4 Beniaminek Radom
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
Proch Pionki 22 : 1 Lider II Lipsko
Radomiak II Radom 6 : 6 Energia Kozienice
Zwolenianka Zwoleń 6 : 4 Beniaminek Radom
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6
1. Zwolenianka Zwoleń X 6:4 11:5 12:4 7:3 36:0
2. Beniaminek Radom 5:7 X 5:1 6:4 8:4 24:0
3. Radomiak II Radom 5:5 6:2 X 6:6 9:3 8:2
4. Energia Kozienice 1:6 3:5 6:3 X 4:6 14:0
5. Proch Pionki 3:11 5:6 2:6 1:6 X 22:1
6. Lider II Lipsko 0:14 3:19 1:14 0:20 1:23 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Zwolenianka Zwoleń W W W W W W R W W W
2. Beniaminek Radom P W P W W P W W W W
3. Radomiak II Radom R P W W W P R P W W
4. Energia Kozienice R P W P P W W W P P
5. Proch Pionki W W P P P W P P P P
6. Lider II Lipsko P P P P P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 22 : 1 Lider II Lipsko Lider II Lipsko  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 6 : 6 Energia Kozienice Energia Kozienice  
Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń 6 : 4 Beniaminek Radom Beniaminek Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Energia Kozienice Energia Kozienice 4 : 6 Proch Pionki Proch Pionki  
Beniaminek Radom Beniaminek Radom 24 : 0 Lider II Lipsko Lider II Lipsko  
Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń 11 : 5 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 6 : 2 Beniaminek Radom Beniaminek Radom  
Proch Pionki Proch Pionki 3 : 11 Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń  
Lider II Lipsko Lider II Lipsko 0 : 20 Energia Kozienice Energia Kozienice  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Beniaminek Radom Beniaminek Radom 6 : 4 Energia Kozienice Energia Kozienice  
Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń 36 : 0 Lider II Lipsko Lider II Lipsko  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 9 : 3 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 5 : 6 Beniaminek Radom Beniaminek Radom  
Lider II Lipsko Lider II Lipsko 1 : 14 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń 12 : 4 Energia Kozienice Energia Kozienice  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Lider II Lipsko Lider II Lipsko 1 : 23 Proch Pionki Proch Pionki  
Energia Kozienice Energia Kozienice 6 : 3 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Beniaminek Radom Beniaminek Radom 5 : 7 Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Lider II Lipsko Lider II Lipsko 3 : 19 Beniaminek Radom Beniaminek Radom  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 5 : 5 Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 6 Energia Kozienice Energia Kozienice  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Energia Kozienice Energia Kozienice 14 : 0 Lider II Lipsko Lider II Lipsko  
Beniaminek Radom Beniaminek Radom 5 : 1 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń 7 : 3 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 6 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Lider II Lipsko Lider II Lipsko 0 : 14 Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń  
Energia Kozienice Energia Kozienice 3 : 5 Beniaminek Radom Beniaminek Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Energia Kozienice Energia Kozienice 1 : 6 Zwolenianka Zwoleń Zwolenianka Zwoleń  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 8 : 2 Lider II Lipsko Lider II Lipsko  
Beniaminek Radom Beniaminek Radom 8 : 4 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.