Radomska II Liga U-12 grupa 1 (2009) Radomska I Liga U-14 (2007) Radomska I Liga U-17 (2004) Radomska I Liga U-15 (2006) IV liga grupa 1
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. Pilica Białobrzegi 15 37 12-1-2 50:22 +28
2. Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 33 9-6-0 47:15 +32
3. Zamłynie Kombud Radom 15 26 8-2-5 32:27 +5
4. Mszczonowianka Mszczonów 14 24 7-3-4 32:20 +12
5. Wilga Garwolin 15 21 6-3-6 27:29 -2
6. Mazowsze Grójec 15 20 5-5-5 21:20 +1
7. Tygrys Huta Mińska 15 19 6-1-8 22:21 +1
8. Oskar Przysucha 14 19 5-4-5 34:23 +11
9. Podlasie Sokołów Podlaski 15 17 4-5-6 29:33 -4
10. Proch Pionki 15 17 5-2-8 21:29 -8
11. KS Warka 14 17 5-2-7 21:27 -6
12. Hutnik Huta Czechy 14 14 4-2-8 11:28 -17
13. Pogoń II Siedlce 15 14 4-2-9 20:35 -15
14. Radomiak II Radom 15 11 3-2-10 16:54 -38
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_PilicaB0893.jpg Pilica Białobrzegi 15 37 12-1-2 50:22 +28 7 18 6-0-1 26:10 +16 8 19 6-1-1 24:12 +12
2. stay   small_Mazovia.jpg Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 33 9-6-0 47:15 +32 8 18 5-3-0 25:7 +18 7 15 4-3-0 22:8 +14
3. stay   small_zamlynie9480.jpg Zamłynie Kombud Radom 15 26 8-2-5 32:27 +5 8 24 8-0-0 25:9 +16 7 2 0-2-5 7:18 -11
4. stay   small_Mszczonowianka4214.jpg Mszczonowianka Mszczonów 14 24 7-3-4 32:20 +12 6 13 4-1-1 18:6 +12 8 11 3-2-3 14:14 0
5. up (+1) small_Wilga9144.jpg Wilga Garwolin 15 21 6-3-6 27:29 -2 8 11 3-2-3 16:12 +4 7 10 3-1-3 11:17 -6
6. down (-1) small_Mazowsze4354.jpg Mazowsze Grójec 15 20 5-5-5 21:20 +1 8 10 2-4-2 11:8 +3 7 10 3-1-3 10:12 -2
7. stay   small_TygrysHM.jpg Tygrys Huta Mińska 15 19 6-1-8 22:21 +1 7 12 4-0-3 13:10 +3 8 7 2-1-5 9:11 -2 1 3 4:2
8. stay   small_Oskar4999.jpg Oskar Przysucha 14 19 5-4-5 34:23 +11 8 16 5-1-2 25:5 +20 6 3 0-3-3 9:18 -9 1 0 2:4
9. stay   small_Podlasie9339.jpg Podlasie Sokołów Podlaski 15 17 4-5-6 29:33 -4 8 11 2-5-1 18:14 +4 7 6 2-0-5 11:19 -8 3 7 7:2
10. stay   small_Proch3335.jpg Proch Pionki 15 17 5-2-8 21:29 -8 7 9 3-0-4 11:15 -4 8 8 2-2-4 10:14 -4 3 4 4:3
11. up (+2) small_Warka5049.jpg KS Warka 14 17 5-2-7 21:27 -6 7 13 4-1-2 15:8 +7 7 4 1-1-5 6:19 -13 2 0 1:7
12. down (-1) small_HutnikHC.jpg Hutnik Huta Czechy 14 14 4-2-8 11:28 -17 8 11 3-2-3 9:13 -4 6 3 1-0-5 2:15 -13 1 3 1:0
13. down (-1) small_SiedlcePogon.jpg Pogoń II Siedlce 15 14 4-2-9 20:35 -15 7 6 2-0-5 12:20 -8 8 8 2-2-4 8:15 -7 1 0 0:1
14. stay   small_RadomiakRadom9497.jpg Radomiak II Radom 15 11 3-2-10 16:54 -38 6 10 3-1-2 10:12 -2 9 1 0-1-8 6:42 -36
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. Pilica Białobrzegi 15 37
2. Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 33
3. Zamłynie Kombud Radom 15 26
4. Mszczonowianka Mszczonów 14 24
5. Wilga Garwolin 15 21
6. Mazowsze Grójec 15 20
7. Tygrys Huta Mińska 15 19
8. Oskar Przysucha 14 19
9. Podlasie Sokołów Podlaski 15 17
10. Proch Pionki 15 17
11. KS Warka 14 17
12. Hutnik Huta Czechy 14 14
13. Pogoń II Siedlce 15 14
14. Radomiak II Radom 15 11
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
Tygrys Huta Mińska       Pogoń II Siedlce
Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Pogoń II Siedlce
Zamłynie Kombud Radom       Proch Pionki
Zamłynie Kombud Radom 3 : 1 Proch Pionki
Podlasie Sokołów Podlaski       Pilica Białobrzegi
Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 4 Pilica Białobrzegi
Hutnik Huta Czechy       KS Warka
Hutnik Huta Czechy 0 : 0 KS Warka
Mazowsze Grójec       Radomiak II Radom
Mazowsze Grójec 4 : 0 Radomiak II Radom
Oskar Przysucha       Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin       Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wilga Garwolin 0 : 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Pogoń II Siedlce
Zamłynie Kombud Radom 3 : 1 Proch Pionki
Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 4 Pilica Białobrzegi
Hutnik Huta Czechy 0 : 0 KS Warka
Mazowsze Grójec 4 : 0 Radomiak II Radom
Oskar Przysucha 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin 0 : 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Pilica Białobrzegi X 3:4 5:2 3:1 6:0 4:0 1:0 4:3
2. Mazovia Mińsk Mazowiecki X 2:2 4:0 5:0 2:2 1:1 4:1 4:0 3:1
3. Zamłynie Kombud Radom X 3:0 4:2 2:0 2:1 3:1 3:1 4:3 4:1
4. Mszczonowianka Mszczonów 1:4 X 1:1 3:0 1:0 -:- 2:0 10:1
5. Wilga Garwolin 2:3 0:0 0:0 X 2:3 3:0 4:3 1:2 4:1
6. Mazowsze Grójec 0:0 1:1 X 0:2 2:2 3:1 1:2 0:0 4:0
7. Tygrys Huta Mińska 1:3 0:4 2:0 X 4:2 0:1 3:0 3:0
8. Oskar Przysucha 4:0 1:1 5:1 X 0:1 2:0 3:0 1:2 9:0
9. Podlasie Sokołów Podlaski 1:4 3:3 1:1 6:1 X 1:1 3:1 2:2 1:1
10. Proch Pionki 2:1 1:5 1:3 2:3 2:1 0:2 X 3:0
11. KS Warka 4:1 3:0 0:1 1:1 2:1 1:4 X -:- 4:0
12. Hutnik Huta Czechy 2:4 1:1 1:4 1:3 1:0 2:1 0:0 X 1:0
13. Pogoń II Siedlce 1:5 1:4 1:4 0:3 1:4 5:0 X 3:0
14. Radomiak II Radom 0:6 2:1 1:3 1:1 2:1 4:0 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1. Pilica Białobrzegi W W R W W P W W P W W W W W W
2. Mazovia Mińsk Mazowiecki R W W W W W R W R R W R R W W
3. Zamłynie Kombud Radom W P W W R W P W R W P W P P W
4. Mszczonowianka Mszczonów R R P W W P P W W P W W W   R
5. Wilga Garwolin R R W W P W W P W W P P P P R
6. Mazowsze Grójec W R R W P P W P R R W R P W P
7. Tygrys Huta Mińska W W R P W W P P P W P P P W P
8. Oskar Przysucha R W W P P P W P W R P W R   R
9. Podlasie Sokołów Podlaski P W R P R W P W P R P R W P R
10. Proch Pionki P P P P W P R P P W P W W W R
11. KS Warka R R P P P W W P W P W P P   W
12. Hutnik Huta Czechy R P W W R P W W P P P P P   P
13. Pogoń II Siedlce P P P P R W P W R P W P W P P
14. Radomiak II Radom P P P P P P P P W P W R W P R
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 3 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 4 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 0 : 0 KS Warka KS Warka  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 4 : 0 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 0 : 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce 1 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Wilga Garwolin Wilga Garwolin  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 9 : 0 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
KS Warka KS Warka 1 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi 1 : 0 Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski  
Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 4 : 1 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 2 : 0 KS Warka KS Warka  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 4 : 1 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 0 : 0 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
KS Warka KS Warka 0 : 1 Wilga Garwolin Wilga Garwolin  
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 3 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 0 : 6 Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi 3 : 1 Oskar Przysucha Oskar Przysucha  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów 10 : 1 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 2 : 3 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 1 KS Warka KS Warka  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 0 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 0 : 2 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 2 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska 4 : 2 Oskar Przysucha Oskar Przysucha  
KS Warka KS Warka 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 3 Wilga Garwolin Wilga Garwolin  
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 2 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce 3 : 0 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi 3 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów 1 : 4 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
KS Warka KS Warka 4 : 0 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 4 : 0 Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 3 : 0 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce 5 : 0 KS Warka KS Warka  
Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi 4 : 3 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 5 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska 0 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 4 : 2 Wilga Garwolin Wilga Garwolin  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 6 : 1 Oskar Przysucha Oskar Przysucha  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 0 : 0 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 3 : 0 Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 4 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom  
Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 2 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 4 : 1 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 1 : 3 Wilga Garwolin Wilga Garwolin  
Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce 1 : 5 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 2 Oskar Przysucha Oskar Przysucha  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Proch Pionki Proch Pionki 3 : 0 KS Warka KS Warka  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 1 : 2 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 0 Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 2 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Warka KS Warka 2 : 1 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 2 : 1 Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom  
Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi 4 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce 1 : 4 Proch Pionki Proch Pionki  
Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska 1 : 3 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 4 : 3 KS Warka KS Warka  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Radomiak II Radom Radomiak II Radom  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 1 : 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki  
Oskar Przysucha Oskar Przysucha 5 : 1 Wilga Garwolin Wilga Garwolin  
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 4 : 0 Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Oskar Przysucha Oskar Przysucha  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 1 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Warka KS Warka 1 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski  
Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi 5 : 2 Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 1 : 2 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 1 Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom  
Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi 6 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski  
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 : 0 Wilga Garwolin Wilga Garwolin  
Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce 0 : 3 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
KS Warka KS Warka - : - Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 1 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów - : - Oskar Przysucha Oskar Przysucha  
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 : 1 Pogoń II Siedlce Pogoń II Siedlce  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 1 : 2 KS Warka KS Warka  
Wilga Garwolin Wilga Garwolin 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów Mszczonowianka Mszczonów  
Podlasie Sokołów Podlaski Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Hutnik Huta Czechy Hutnik Huta Czechy 2 : 4 Pilica Białobrzegi Pilica Białobrzegi  
Radomiak II Radom Radomiak II Radom 1 : 1 Oskar Przysucha Oskar Przysucha  
Zamłynie Kombud Radom Zamłynie Kombud Radom 2 : 1 Tygrys Huta Mińska Tygrys Huta Mińska  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.