LO Radomska II Liga U-15 grupa 2 Radomska I Liga U-13
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. KS Warka 30 69 22-3-5 82:29 +53
2. Proch Pionki 30 67 22-1-7 72:32 +40
3. Mazowsze Grójec 30 64 20-4-6 78:41 +37
4. Centrum Radom 30 58 18-4-8 61:34 +27
5. Orzeł Wierzbica 30 52 16-4-10 62:40 +22
6. Powi¶lanka Lipsko 30 47 14-5-11 53:44 +9
7. Zamłynie Radom 30 47 12-11-7 65:46 +19
8. Gryf Policzna 30 46 14-4-12 49:48 +1
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 30 34 9-7-14 53:66 -13
10. Szydłowianka Szydłowiec 30 34 10-4-16 45:64 -19
11. Pilica Nowe Miasto 30 32 10-2-18 45:63 -18
12. Iłżanka Kazanów 30 30 9-3-18 46:76 -30
13. Zawisza Sienno 30 29 8-5-17 37:67 -30
14. KS Potworów 30 26 7-5-18 40:74 -34
15. Legion Głowaczów 30 26 7-5-18 34:61 -27
16. Skaryszewianka Skaryszew 30 23 6-5-19 35:72 -37
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_Warka8228.jpg KS Warka 30 69 22-3-5 82:29 +53 15 32 10-2-3 35:10 +25 15 37 12-1-2 47:19 +28
2. stay   small_proch9847.jpg Proch Pionki 30 67 22-1-7 72:32 +40 15 33 11-0-4 40:14 +26 15 34 11-1-3 32:18 +14
3. stay   small_MazowszeG.jpg Mazowsze Grójec 30 64 20-4-6 78:41 +37 15 38 12-2-1 45:16 +29 15 26 8-2-5 33:25 +8
4. stay   small_Centrum.jpg Centrum Radom 30 58 18-4-8 61:34 +27 15 32 10-2-3 34:16 +18 15 26 8-2-5 27:18 +9
5. stay   small_orzel7424.jpg Orzeł Wierzbica 30 52 16-4-10 62:40 +22 15 29 9-2-4 32:18 +14 15 23 7-2-6 30:22 +8
6. stay   small_Powislanka.jpg Powi¶lanka Lipsko 30 47 14-5-11 53:44 +9 15 34 11-1-3 35:20 +15 15 13 3-4-8 18:24 -6 2 4 3:1
7. stay   small_zamłynie.jpg Zamłynie Radom 30 47 12-11-7 65:46 +19 15 27 7-6-2 38:23 +15 15 20 5-5-5 27:23 +4 2 1 1:3
8. stay   small_GryfPoliczna.jpg Gryf Policzna 30 46 14-4-12 49:48 +1 15 26 8-2-5 25:22 +3 15 20 6-2-7 24:26 -2
9. stay   small_Jodla.jpg Jodła Jedlnia-Letnisko 30 34 9-7-14 53:66 -13 15 20 5-5-5 26:25 +1 15 14 4-2-9 27:41 -14 2 4 5:1
10. stay   small_szydlowiec7110.jpg Szydłowianka Szydłowiec 30 34 10-4-16 45:64 -19 15 23 7-2-6 23:24 -1 15 11 3-2-10 22:40 -18 2 1 1:5
11. stay   small_PilicaNM5910.jpg Pilica Nowe Miasto 30 32 10-2-18 45:63 -18 15 25 8-1-6 31:29 +2 15 7 2-1-12 14:34 -20
12. stay   small_Kazanow0097.jpg Iłżanka Kazanów 30 30 9-3-18 46:76 -30 15 20 6-2-7 28:34 -6 15 10 3-1-11 18:42 -24
13. stay   small_ZawiszaS.jpg Zawisza Sienno 30 29 8-5-17 37:67 -30 15 25 8-1-6 29:27 +2 15 4 0-4-11 8:40 -32
14. stay   small_KSPotworow.jpg KS Potworów 30 26 7-5-18 40:74 -34 15 15 4-3-8 25:36 -11 15 11 3-2-10 15:38 -23 2 6 5:1
15. up (+1) small_LegionG.jpg Legion Głowaczów 30 26 7-5-18 34:61 -27 15 20 6-2-7 23:25 -2 15 6 1-3-11 11:36 -25 2 0 1:5
16. down (-1) small_Skaryszew.jpg Skaryszewianka Skaryszew 30 23 6-5-19 35:72 -37 15 15 4-3-8 19:30 -11 15 8 2-2-11 16:42 -26
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. KS Warka 30 69
2. Proch Pionki 30 67
3. Mazowsze Grójec 30 64
4. Centrum Radom 30 58
5. Orzeł Wierzbica 30 52
6. Powi¶lanka Lipsko 30 47
7. Zamłynie Radom 30 47
8. Gryf Policzna 30 46
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 30 34
10. Szydłowianka Szydłowiec 30 34
11. Pilica Nowe Miasto 30 32
12. Iłżanka Kazanów 30 30
13. Zawisza Sienno 30 29
14. KS Potworów 30 26
15. Legion GĹ‚owaczĂłw 30 26
16. Skaryszewianka Skaryszew 30 23
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
Iłżanka Kazanów       Mazowsze Grójec
Iłżanka Kazanów 2 : 4 Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto       Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto 2 : 1 Proch Pionki
Centrum Radom       Orzeł Wierzbica
Centrum Radom 2 : 1 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno       Powi¶lanka Lipsko
Zawisza Sienno 1 : 0 Powi¶lanka Lipsko
Gryf Policzna       Szydłowianka Szydłowiec
Gryf Policzna 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Legion Głowaczów       Zamłynie Radom
Legion Głowaczów 2 : 5 Zamłynie Radom
KS Warka       Skaryszewianka Skaryszew
KS Warka 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia-Letnisko       KS Potworów
Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 KS Potworów
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
Iłżanka Kazanów 2 : 4 Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto 2 : 1 Proch Pionki
Centrum Radom 2 : 1 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno 1 : 0 Powi¶lanka Lipsko
Gryf Policzna 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Legion Głowaczów 2 : 5 Zamłynie Radom
KS Warka 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 KS Potworów
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. KS Warka X 2:0 0:1 2:0 1:2 0:3 1:1 0:0 2:0 2:1 2:0 6:1 3:0 6:1 3:0 5:0
2. Proch Pionki 1:2 X 1:4 0:2 1:2 4:1 2:1 5:1 2:0 4:1 5:0 2:0 4:0 3:0 3:0 3:0
3. Mazowsze Grójec 2:2 0:1 X 3:2 6:0 3:1 2:2 3:1 5:0 3:2 4:2 5:1 2:0 2:0 3:1 2:1
4. Centrum Radom 1:3 0:1 2:0 X 2:1 1:0 2:2 3:1 3:1 3:1 2:4 5:0 4:0 3:1 1:1 2:0
5. Orzeł Wierzbica 2:1 1:2 2:5 0:3 X 0:0 3:1 1:0 5:2 1:3 2:0 3:0 2:0 1:1 6:0 3:0
6. Powi¶lanka Lipsko 4:3 0:2 2:3 1:0 1:0 X 2:0 0:1 5:2 5:2 3:2 3:0 2:0 3:2 2:1 2:2
7. Zamłynie Radom 1:3 4:4 3:3 1:1 0:0 1:1 X 3:4 1:1 4:2 3:2 3:1 4:1 4:0 1:0 5:0
8. Gryf Policzna 1:4 1:2 1:3 1:1 1:4 2:1 1:0 X 4:2 1:1 1:0 4:1 2:0 2:1 0:1 3:1
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 3:6 1:4 3:1 2:3 0:0 3:0 1:1 1:3 X 1:1 1:0 2:1 5:1 2:3 0:0 1:1
10. Szydłowianka Szydłowiec 1:2 1:0 2:1 0:3 1:0 2:2 2:3 2:0 0:4 X 1:0 2:3 2:2 3:0 2:1 2:3
11. Pilica Nowe Miasto 2:3 2:1 1:0 1:2 0:9 0:3 1:2 2:5 1:1 4:0 X 2:0 3:0 4:0 3:1 5:2
12. Iłżanka Kazanów 0:2 1:2 2:4 0:3 2:4 3:2 2:1 0:4 3:0 5:3 2:1 X 2:2 1:2 3:3 2:1
13. Zawisza Sienno 0:6 1:2 0:2 2:3 2:0 1:0 1:1 2:1 4:1 6:1 4:0 1:6 X 2:1 2:0 1:3
14. KS Potworów 0:5 1:5 2:2 0:1 3:1 0:3 0:3 3:1 3:4 0:3 1:1 2:3 2:2 X 4:1 4:1
15. Legion Głowaczów 1:2 2:3 3:0 3:2 1:3 3:0 2:5 1:1 3:5 1:0 0:2 1:0 0:0 0:1 X 2:1
16. Skaryszewianka Skaryszew 0:3 1:3 1:4 2:1 1:4 1:1 1:4 0:1 0:4 0:1 3:0 1:1 3:0 2:2 3:1 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1. KS Warka W W W P P W W W W W R W P W W W R W P P W W W W W W W R W W
2. Proch Pionki P P W W W P W W W W P W W W W W W W W W P W W W R W W P P W
3. Mazowsze Grójec W R P W P R W W W W P W W P P W W W W W R W P W W W W R W W
4. Centrum Radom W W W W W W R R P W W W R W P W P W P P W W P P W W P R W W
5. Orzeł Wierzbica P W W W W W P W R P P P P W W P P W W W R R W W P R P W W W
6. Powi¶lanka Lipsko P P P W P W R W R P W P W W W W P W W W W R R W P R P P W P
7. Zamłynie Radom W P R W W R W P R P W W R R P W R R W W R W R P R P W R W P
8. Gryf Policzna R W P P W W R P P P R W P W W P W P P W W P W P R P W W W W
9. Jodła Jedlnia-Letnisko P W R W W P P P W P W P R P W W R R R P R P W R P P P W P P
10. Szydłowianka Szydłowiec R W P P W P P P R W W P W P R W P P R W W P W P W P P P P P
11. Pilica Nowe Miasto W P W P P P W P P W P P P P P P W P W W P W P R R W P W P P
12. Iłżanka Kazanów P W P R P R P W W W P W P P P P P P W P P P P P R W W W P P
13. Zawisza Sienno W P P R W P P W R P P W P R R P W P P P P P P W P W R P P W
14. KS Potworów W R W P P P W P P P P P W W P P P R P P P R P W R P R P W P
15. Legion Głowaczów P P W P P R P R R W W P R P P P W P P P W P W P R P P P P W
16. Skaryszewianka Skaryszew P P P P P W R P P P W P W P W P R R P P P R P P R P W W P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 4 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 1 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 2 : 5 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
KS Warka KS Warka 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 KS Potworów KS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 0 : 4 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
KS Potworów KS Potworów 2 : 2 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 3 KS Warka KS Warka  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 0 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 2 Centrum Radom Centrum Radom  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 1 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
KS Warka KS Warka 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
KS Potworów KS Potworów 4 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Centrum Radom Centrum Radom 5 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 4 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 3 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 0 : 4 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 2 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 4 : 3 KS Warka KS Warka  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 6 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Proch Pionki Proch Pionki 5 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 4 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 2 Centrum Radom Centrum Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 4 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Gryf Policzna Gryf Policzna 4 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 2 : 3 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 1 : 2 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 3 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
KS Potworów KS Potworów 0 : 3 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 4 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 2 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 3 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 3 : 2 KS Potworów KS Potworów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 5 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 2 KS Warka KS Warka  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 3 : 3 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 5 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Centrum Radom Centrum Radom 4 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 0 : 2 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 1 Centrum Radom Centrum Radom  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 0 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Warka KS Warka 6 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 4 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Potworów KS Potworów 3 : 1 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 4 : 2 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 2 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 0 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 3 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Proch Pionki Proch Pionki 3 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 3 : 0 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 3 KS Warka KS Warka  
Centrum Radom Centrum Radom 1 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 0 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Centrum Radom Centrum Radom  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 2 : 3 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 3 Proch Pionki Proch Pionki  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 0 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 3 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 0 : 6 KS Warka KS Warka  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 4 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Centrum Radom Centrum Radom 3 : 1 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Gryf Policzna Gryf Policzna 0 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 3 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 0 : 1 Centrum Radom Centrum Radom  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 3 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Warka KS Warka 0 : 0 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 3 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 5 : 1 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 1 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Gryf Policzna Gryf Policzna 4 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Proch Pionki Proch Pionki 4 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 6 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 1 KS Potworów KS Potworów  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 5 : 3 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 2 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 2 KS Warka KS Warka  
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 3 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 3 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
KS Potworów KS Potworów 3 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
KS Warka KS Warka 0 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 1 Centrum Radom Centrum Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 0 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 0 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 0 : 1 KS Potworów KS Potworów  
Centrum Radom Centrum Radom 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 4 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Gryf Policzna Gryf Policzna 3 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 3 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 3 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 1 : 0 Centrum Radom Centrum Radom  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 3 : 4 Gryf Policzna Gryf Policzna  
KS Potworów KS Potworów 0 : 5 KS Warka KS Warka  
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 0 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 0 : 3 KS Warka KS Warka  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 5 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Proch Pionki Proch Pionki 5 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
KS Potworów KS Potworów 3 : 4 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 0 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Centrum Radom Centrum Radom 0 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 1 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 0 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Gryf Policzna Gryf Policzna 2 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 4 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 0 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 0 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 4 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 1 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 KS Warka KS Warka  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 2 : 2 KS Potworów KS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
KS Warka KS Warka 0 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 3 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 6 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 4 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 4 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 0 : 3 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Proch Pionki Proch Pionki 3 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 1 KS Warka KS Warka  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 5 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 2 Centrum Radom Centrum Radom  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 3 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 0 : 4 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 KS Potworów KS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 0 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 3 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 1 KS Potworów KS Potworów  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 3 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 0 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 2 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 0 : 2 KS Warka KS Warka  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 3 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Centrum Radom Centrum Radom 3 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
powered by © Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
Gryf Policzna Gryf Policzna 2 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 4 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
KS Potworów KS Potworów 1 : 5 Proch Pionki Proch Pionki  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 3 : 2 Centrum Radom Centrum Radom  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
powered by © Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 3 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 3 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 1 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Centrum Radom Centrum Radom 1 : 3 KS Warka KS Warka  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 1 : 2 KS Potworów KS Potworów  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 5 : 2 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
powered by © Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
KS Warka KS Warka 3 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 4 : 4 Proch Pionki Proch Pionki  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
KS Potworów KS Potworów 1 : 1 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 5 : 2 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 0 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Proch Pionki Proch Pionki 4 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 4 KS Warka KS Warka  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 4 : 1 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Centrum Radom Centrum Radom 3 : 1 KS Potworów KS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
27 kolejka 
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 0 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 2 : 1 Centrum Radom Centrum Radom  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 5 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 3 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Warka KS Warka 3 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
KS Potworów KS Potworów 2 : 2 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 3 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 3 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
powered by © Tabelkownik 1.5
28 kolejka 
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 3 : 5 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Gryf Policzna Gryf Policzna 2 : 1 KS Potworów KS Potworów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 3 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 3 : 2 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 2 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 2 KS Warka KS Warka  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 2 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 4 : 0 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
powered by © Tabelkownik 1.5
29 kolejka 
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 0 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 3 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 4 : 1 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 3 : 6 KS Warka KS Warka  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 3 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 4 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Potworów KS Potworów 4 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 0 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
30 kolejka 
Centrum Radom Centrum Radom 1 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 0 : 9 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 5 : 0 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 1 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 6 : 1 KS Potworów KS Potworów  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 2 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 0 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 6 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.