LO Radomska II Liga U-15 grupa 2 Radomska I Liga U-13
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. Proch Pionki 21 48 16-0-5 48:19 +29
2. KS Warka 21 44 14-2-5 51:21 +30
3. Centrum Radom 21 42 13-3-5 42:20 +22
4. Mazowsze Grójec 21 42 13-3-5 50:30 +20
5. Powi¶lanka Lipsko 21 38 12-2-7 38:28 +10
6. Zamłynie Radom 21 35 9-8-4 46:28 +18
7. Orzeł Wierzbica 21 35 11-2-8 38:30 +8
8. Gryf Policzna 21 30 9-3-9 36:35 +1
9. Szydłowianka Szydłowiec 21 28 8-4-9 34:35 -1
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 21 27 7-6-8 38:38 0
11. Pilica Nowe Miasto 21 21 7-0-14 27:41 -14
12. Iłżanka Kazanów 21 20 6-2-13 34:59 -25
13. Legion Głowaczów 21 19 5-4-12 22:37 -15
14. Zawisza Sienno 21 19 5-4-12 21:49 -28
15. KS Potworów 21 17 5-2-14 26:52 -26
16. Skaryszewianka Skaryszew 21 15 4-3-14 23:52 -29
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_proch9847.jpg Proch Pionki 21 48 16-0-5 48:19 +29 10 24 8-0-2 29:7 +22 11 24 8-0-3 19:12 +7
2. up (+1) small_Warka8228.jpg KS Warka 21 44 14-2-5 51:21 +30 11 20 6-2-3 21:9 +12 10 24 8-0-2 30:12 +18
3. up (+1) small_Centrum.jpg Centrum Radom 21 42 13-3-5 42:20 +22 10 22 7-1-2 24:9 +15 11 20 6-2-3 18:11 +7 2 3 4:3
4. down (-2) small_MazowszeG.jpg Mazowsze Grójec 21 42 13-3-5 50:30 +20 10 25 8-1-1 30:12 +18 11 17 5-2-4 20:18 +2 2 3 3:4
5. stay   small_Powislanka.jpg Powi¶lanka Lipsko 21 38 12-2-7 38:28 +10 10 27 9-0-1 23:9 +14 11 11 3-2-6 15:19 -4
6. stay   small_zamłynie.jpg Zamłynie Radom 21 35 9-8-4 46:28 +18 11 19 5-4-2 26:15 +11 10 16 4-4-2 20:13 +7 1 1 0:0
7. stay   small_orzel7424.jpg Orzeł Wierzbica 21 35 11-2-8 38:30 +8 10 21 7-0-3 23:11 +12 11 14 4-2-5 15:19 -4 1 1 0:0
8. stay   small_GryfPoliczna.jpg Gryf Policzna 21 30 9-3-9 36:35 +1 11 17 5-2-4 19:17 +2 10 13 4-1-5 17:18 -1
9. up (+1) small_szydlowiec7110.jpg Szydłowianka Szydłowiec 21 28 8-4-9 34:35 -1 10 17 5-2-3 16:14 +2 11 11 3-2-6 18:21 -3
10. down (-1) small_Jodla.jpg Jodła Jedlnia-Letnisko 21 27 7-6-8 38:38 0 11 17 4-5-2 18:12 +6 10 10 3-1-6 20:26 -6
11. stay   small_PilicaNM5910.jpg Pilica Nowe Miasto 21 21 7-0-14 27:41 -14 10 15 5-0-5 18:16 +2 11 6 2-0-9 9:25 -16
12. stay   small_Kazanow0097.jpg Iłżanka Kazanów 21 20 6-2-13 34:59 -25 10 14 4-2-4 21:25 -4 11 6 2-0-9 13:34 -21
13. up (+2) small_LegionG.jpg Legion Głowaczów 21 19 5-4-12 22:37 -15 11 13 4-1-6 14:16 -2 10 6 1-3-6 8:21 -13 1 1 0:0
14. down (-1) small_ZawiszaS.jpg Zawisza Sienno 21 19 5-4-12 21:49 -28 11 16 5-1-5 16:22 -6 10 3 0-3-7 5:27 -22 1 1 0:0
15. down (-1) small_KSPotworow.jpg KS Potworów 21 17 5-2-14 26:52 -26 11 10 3-1-7 17:27 -10 10 7 2-1-7 9:25 -16
16. stay   small_Skaryszew.jpg Skaryszewianka Skaryszew 21 15 4-3-14 23:52 -29 11 11 3-2-6 15:23 -8 10 4 1-1-8 8:29 -21
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. Proch Pionki 21 48
2. KS Warka 21 44
3. Centrum Radom 21 42
4. Mazowsze Grójec 21 42
5. Powi¶lanka Lipsko 21 38
6. Zamłynie Radom 21 35
7. Orzeł Wierzbica 21 35
8. Gryf Policzna 21 30
9. Szydłowianka Szydłowiec 21 28
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 21 27
11. Pilica Nowe Miasto 21 21
12. Iłżanka Kazanów 21 20
13. Legion GĹ‚owaczĂłw 21 19
14. Zawisza Sienno 21 19
15. KS Potworów 21 17
16. Skaryszewianka Skaryszew 21 15
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
Iłżanka Kazanów       Mazowsze Grójec
Iłżanka Kazanów 2 : 4 Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto       Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto 2 : 1 Proch Pionki
Centrum Radom       Orzeł Wierzbica
Centrum Radom 2 : 1 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno       Powi¶lanka Lipsko
Zawisza Sienno 1 : 0 Powi¶lanka Lipsko
Gryf Policzna       Szydłowianka Szydłowiec
Gryf Policzna 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Legion Głowaczów       Zamłynie Radom
Legion Głowaczów 2 : 5 Zamłynie Radom
KS Warka       Skaryszewianka Skaryszew
KS Warka 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia-Letnisko       KS Potworów
Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 KS Potworów
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
Iłżanka Kazanów 2 : 4 Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto 2 : 1 Proch Pionki
Centrum Radom 2 : 1 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno 1 : 0 Powi¶lanka Lipsko
Gryf Policzna 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Legion Głowaczów 2 : 5 Zamłynie Radom
KS Warka 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 KS Potworów
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Proch Pionki X 1:2 0:2 4:1 2:1 5:1 5:0 2:0 3:0 4:0 3:0
2. KS Warka 2:0 X 2:0 0:1 0:3 1:1 1:2 0:0 2:1 2:0 6:1 5:0
3. Centrum Radom 0:1 X 2:0 2:1 3:1 3:1 2:4 5:0 1:1 4:0 2:0
4. Mazowsze Grójec 0:1 3:2 X 3:1 2:2 6:0 3:2 4:2 5:1 2:0 2:1
5. Powi¶lanka Lipsko 4:3 1:0 X 2:0 1:0 0:1 5:2 3:0 2:1 2:0 3:2
6. Zamłynie Radom 1:3 1:1 3:3 X 0:0 3:4 4:2 1:1 3:1 1:0 4:0 5:0
7. Orzeł Wierzbica 1:2 2:1 0:3 X 1:0 1:3 5:2 2:0 6:0 2:0 3:0
8. Gryf Policzna 1:2 1:1 1:3 2:1 1:4 X 1:1 4:2 1:0 4:1 0:1 3:1
9. Szydłowianka Szydłowiec 1:0 1:2 2:2 2:0 X 0:4 1:0 2:1 2:2 3:0 2:3
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 1:4 3:1 3:0 1:1 0:0 1:1 X 1:0 0:0 5:1 2:3 1:1
11. Pilica Nowe Miasto 2:1 2:3 1:2 1:0 0:3 1:2 2:5 X 2:0 3:0 4:0
12. Iłżanka Kazanów 0:3 2:4 2:4 0:4 5:3 3:0 2:1 X 3:3 2:2 2:1
13. Legion Głowaczów 2:3 1:2 3:0 3:0 2:5 1:3 1:0 0:2 1:0 X 0:0 0:1
14. Zawisza Sienno 1:2 0:6 2:3 0:2 1:0 1:1 2:0 2:1 4:0 1:6 X 2:1
15. KS Potworów 0:5 0:1 2:2 0:3 0:3 3:1 3:1 0:3 3:4 2:3 X 4:1
16. Skaryszewianka Skaryszew 1:3 0:3 1:4 1:1 1:4 0:1 0:4 3:0 3:1 3:0 2:2 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
1. Proch Pionki P P W W W P W W W W P W W W W W W W W W P
2. KS Warka W W W P P W W W W W R W P W W W R W P P W
3. Centrum Radom W W W W W W R R P W W W R W P W P W P P W
4. Mazowsze Grójec W R P W P R W W W W P W W P P W W W W W R
5. Powi¶lanka Lipsko P P P W P W R W R P W P W W W W P W W W W
6. Zamłynie Radom W P R W W R W P R P W W R R P W R R W W R
7. Orzeł Wierzbica P W W W W W P W R P P P P W W P P W W W R
8. Gryf Policzna R W P P W W R P P P R W P W W P W P P W W
9. Szydłowianka Szydłowiec R W P P W P P P R W W P W P R W P P R W W
10. Jodła Jedlnia-Letnisko P W R W W P P P W P W P R P W W R R R P R
11. Pilica Nowe Miasto W P W P P P W P P W P P P P P P W P W W P
12. Iłżanka Kazanów P W P R P R P W W W P W P P P P P P W P P
13. Legion Głowaczów P P W P P R P R R W W P R P P P W P P P W
14. Zawisza Sienno W P P R W P P W R P P W P R R P W P P P P
15. KS Potworów W R W P P P W P P P P P W W P P P R P P P
16. Skaryszewianka Skaryszew P P P P P W R P P P W P W P W P R R P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 4 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 1 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 2 : 5 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
KS Warka KS Warka 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 2 : 3 KS Potworów KS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 0 : 4 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
KS Potworów KS Potworów 2 : 2 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 3 KS Warka KS Warka  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 0 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Proch Pionki Proch Pionki 0 : 2 Centrum Radom Centrum Radom  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 1 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
KS Warka KS Warka 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
KS Potworów KS Potworów 4 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Centrum Radom Centrum Radom 5 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 4 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 3 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 0 : 4 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 2 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 4 : 3 KS Warka KS Warka  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 6 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Proch Pionki Proch Pionki 5 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 4 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 2 Centrum Radom Centrum Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 4 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Gryf Policzna Gryf Policzna 4 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 2 : 3 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 1 : 2 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 3 : 0 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
KS Potworów KS Potworów 0 : 3 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 4 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 2 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 3 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 3 : 2 KS Potworów KS Potworów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 5 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Proch Pionki Proch Pionki 1 : 2 KS Warka KS Warka  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 3 : 3 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 5 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Centrum Radom Centrum Radom 4 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 0 : 2 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 1 Centrum Radom Centrum Radom  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 0 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Warka KS Warka 6 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 4 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Potworów KS Potworów 3 : 1 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 4 : 2 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 2 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 0 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 3 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Proch Pionki Proch Pionki 3 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 3 : 0 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 3 KS Warka KS Warka  
Centrum Radom Centrum Radom 1 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 0 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Centrum Radom Centrum Radom  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 2 : 3 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 3 Proch Pionki Proch Pionki  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 0 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 3 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 0 : 6 KS Warka KS Warka  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 4 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Centrum Radom Centrum Radom 3 : 1 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Gryf Policzna Gryf Policzna 0 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 3 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 0 : 1 Centrum Radom Centrum Radom  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 3 : 0 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Warka KS Warka 0 : 0 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 3 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 5 : 1 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 1 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Gryf Policzna Gryf Policzna 4 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Proch Pionki Proch Pionki 4 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 6 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 1 KS Potworów KS Potworów  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 5 : 3 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 1 : 2 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 2 KS Warka KS Warka  
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 3 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 3 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
KS Potworów KS Potworów 3 : 1 Gryf Policzna Gryf Policzna  
KS Warka KS Warka 0 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 1 Centrum Radom Centrum Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 0 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 0 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 0 : 1 KS Potworów KS Potworów  
Centrum Radom Centrum Radom 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 2 : 4 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Gryf Policzna Gryf Policzna 3 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 3 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 3 : 1 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Proch Pionki Proch Pionki 2 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 1 : 0 Centrum Radom Centrum Radom  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 3 : 4 Gryf Policzna Gryf Policzna  
KS Potworów KS Potworów 0 : 5 KS Warka KS Warka  
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 0 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 0 : 3 KS Warka KS Warka  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 5 : 1 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Proch Pionki Proch Pionki 5 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
KS Potworów KS Potworów 3 : 4 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 2 : 0 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Centrum Radom Centrum Radom 0 : 1 Proch Pionki Proch Pionki  
KS Warka KS Warka 1 : 1 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 2 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 0 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 2 : 0 KS Potworów KS Potworów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Gryf Policzna Gryf Policzna 2 : 1 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 1 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
Proch Pionki Proch Pionki 4 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 0 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 1 : 0 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 2 : 1 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 4 : 2 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 1 : 1 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 KS Warka KS Warka  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 2 : 2 KS Potworów KS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
KS Warka KS Warka 0 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 3 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 1 : 6 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 1 : 4 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
Centrum Radom Centrum Radom 2 : 4 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 0 : 3 Zamłynie Radom Zamłynie Radom  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 2 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 5 : 0 Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew  
Proch Pionki Proch Pionki 3 : 0 Legion Głowaczów Legion Głowaczów  
Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica 2 : 1 KS Warka KS Warka  
Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko 5 : 2 Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko  
Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec 3 : 2 Centrum Radom Centrum Radom  
Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto 3 : 0 Zawisza Sienno Zawisza Sienno  
Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów 0 : 4 Gryf Policzna Gryf Policzna  
Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec 3 : 0 KS Potworów KS Potworów  
powered by © Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
Gryf Policzna Gryf Policzna 1 : 0 Pilica Nowe Miasto Pilica Nowe Miasto  
KS Potworów KS Potworów 0 : 3 Powi¶lanka Lipsko Powi¶lanka Lipsko  
Skaryszewianka Skaryszew Skaryszewianka Skaryszew 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec Szydłowianka Szydłowiec  
Legion Głowaczów Legion Głowaczów 1 : 0 Iłżanka Kazanów Iłżanka Kazanów  
Zawisza Sienno Zawisza Sienno 2 : 3 Centrum Radom Centrum Radom  
Jodła Jedlnia-Letnisko Jodła Jedlnia-Letnisko 0 : 0 Orzeł Wierzbica Orzeł Wierzbica  
Zamłynie Radom Zamłynie Radom 3 : 3 Mazowsze Grójec Mazowsze Grójec  
KS Warka KS Warka 2 : 0 Proch Pionki Proch Pionki  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.