Dziś mamy 14 grudnia 2018 roku

Multimedia

Najbliższe wydarzenia

XX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy

rocznik 2009 i młodsi

sobota 15 grudnia, godz. 9:00

hala sportowa przy ul. Sosnowej w Pionkach

Ostatni mecz

Proch Pionki 2:0 (1:0) Iłżanka Kazanów
10 listopada Godzina 13:00

Galeria



Nasi sponsorzy

 

 


 Siłownia Stadion Pionki zaprasza! Kliknij, żeby sprawdzić cennik i godziny otwarcia

Informacje Zarządu KS Proch

1990/91 liga okręgowa gr.II

 

1. Szydłowianka Szydłowiec 23pkt, bramki 28-7

2. Plon Garbatka 20pkt, bramki 20-11

3. Proch Pionki 16pkt, bramki 23-15

4. Zwolenianka Zwoleń 15pkt, bramki 27-15

5. Polonia Iłża 14pkt, bramki 20-17

6. Powiślanka Lipsko 9pkt, bramki 13-15

7. Wisła Solec 0pkt, bramki 5-66

 

1991/92 liga okręgowa

 

Mazowsze 0:0

Pilica Warka 2:1

Plon 3:0

Gerlach 1:2

Orzeł W. 0:3

Unia 0:1

Szydłowianka 2:0

Zwolenianka 0:4

Pilica Nowe Miasto 0:1

MZKS Kozienice 1:3

Radomiak II 2:0

Pilica Białobrzegi 1:2

Polonia 2:2, 6:0

 

1. Pilica Nowe Miasto 39pkt, bramki 45-20

2. Zwolenianka Zwoleń 38pkt, bramki 62-24

3. Orzeł Wierzbica 34pkt, bramki 48-29

4. Radomiak II Radom 31pkt, bramki 57-31

5. Szydłowianka Szydłowiec 27pkt, bramki 51-40

6. MZKS Kozienice 26pkt, bramki 45-39

7. Proch Pionki 25 pkt, bramki 42-38

8. Gerlach Drzewica 24pkt, bramki 34-65

9. Pilica Białobrzegi 23pkt, bramki 36-35

10. Plon Garbatka 23pkt, bramki 35-45

11. Mazowsze Grójec 22pkt, bramki 29-36

12. Pilica Warka 20pkt, bramki 40-50

13. Unia Makowiec 16pkt, bramki 20-54

14. Polonia Iłża 15pkt, bramki 22-42

 

1992/93 liga okręgowa (awans do III ligi)

 

Pilica Białobrzegi 5:1, 3:1

Gerlach 3:0, 2:1

Pilica Warka 2:0, 2:0

Szydłowianka 2:1, 3:1

MZKS Kozienice 1:1, 2:0

Mazowsze 3:2, 4:1

Plon 3:0, 2:0

Blask 5:1, 1:0

Zwolenianka 0:3, 1:0

Broń II 3:2, 1:0

Orzeł W. 0:2, 0:0

Unia 1:1, 4:1

Radomiak II 3:0, 5:1


baraże: Proch - Stal Kraśnik 1-0, Stal Kraśnik - Proch 0-0

 

1. Proch Pionki 45pkt, bramki 61-20

2. Orzeł Wierzbica 41pkt, bramki 47-13

3. Zwolenianka Zwoleń 34pkt, bramki 52-30

4. MZKS Kozienice 34pkt, bramki 53-32

5. Szydłowianka Szydłowiec 32pkt, bramki 38-23

6. Mazowsze Grójec 24pkt, bramki 51-40

7. Pilica Białobrzegi 24pkt, bramki 28-38

8. Radomiak II Radom 22pkt, bramki 37-43

9. Blask Odrzywół 21pkt, bramki 33-46

10. Gerlach Drzewica 20pkt, bramki 42-67

11. Plon Garbatka 20pkt, bramki 27-31

12. Pilica Warka 18pkt, bramki 39-47

13. Unia Makowiec 16pkt, bramki 25-44

14. Broń II Radom 11pkt, bramki 28-68

 

1993/94 III liga (spadek do IV ligi)

 

Pogoń 0:0, 1:2

Lublinianka 0:7, 0:2

Tłoki 0:3vo, 0:1

Bucovia 1:4, 2:0

Broń 1:1, 1:3

KSZO 0:1, 3:0

Orlęta 1:0, 1:1

Górnik 0:4, 1:4

Granica 1:0, 0:0

AZS Biała-Podlaska 0:5, 0:2

Łysica 1:0, 1:1

Tomasovia 3:1, 1:3

Spółdzielca 0:2, 0:2

Korona 0:0, 1:3

Granat 2:7, 4:1

 

1. Lublinianka Lublin 48pkt, bramki 58-17

2. Górnik Łęczna 46pkt, bramki 61-19

3. AZS Biała Podlaska 39pkt, bramki 51-31

4. Tłoki Gorzyce 38pkt, bramki 43-23

5. Granat Skarżysko 36pkt, bramki 54-27

6. Pogoń Siedlce 35pkt, bramki 45-35

7. Korona Kielce 31pkt, bramki 28-28

8. Broń Radom 29pkt, bramki 30-27

9. Orlęta Łuków 28pkt, bramki 36-35

10. Granica Chełm 26pkt, bramki 19-27

11. Spółdzielca Morszków 25pkt, bramki 30-41

12. KSZO Ostrowiec 25pkt, bramki 36-53

13. Bucovia Bukowa 23pkt, bramki 23-47

14. Proch Pionki 20pkt, bramki 26-60

15. Tomasovia Tomaszów Lubleski 19pkt, bramki 29-47

16. Łysica Bodzentyn 11pkt, bramki 11-68

 

1994/95 IV liga

 

Pilica Warka 7:0, 4:1

Wisła 1:0, 0:1

Zwolenianka 1:0, 0:2

Motor II 0:2, 1:0

Hortex 1:2, 2:1

Pilica Nowe Miasto 2:1, 2:0

Radomiak II 2:0, 3:0

Opolanin 0:0, 1:1

Mazowsze 0:1, 2:0

Granit 1:0, 3:2

Stal 3:1, 2:1

Orlęta 0:2, 0:3

Czarni 1:0, 2:2

Szydłowianka 0:0, 0:6

MG MZKS Kozienice 0:5, 0:5

 

1. MG MZKS Kozienice 57pkt, bramki 86-9

2. Mazowsze Grójec 46pkt, bramki 68-31

3. Wisła Puławy 44pkt, bramki 65-27

4. Szydłowianka Szydłowiec 36pkt, bramki 56-42

5. Proch Pionki 36pkt, bramki 41-41

6. Granit Bychawa 31pkt, bramki 52-36

7. Opolanin Opole Lubelski 31pkt, bramki 33-33

8. Orlęta Dęblin 31pkt, bramki 38-32

9. Stal Poniatowa 29pkt, bramki 33-45

10. Hortex Ryki 28pkt, bramki 35-41

11. Czarni Dęblin 28pkt, bramki 29-32

12. Motor II Lublin 23pkt, bramki 24-57

13. Pilica Nowe Miasto 21pkt, bramki 24-50

14. Radomiak II Radom 20pkt, bramki 26-57

15. Zwolenianka Zwoleń 17pkt, bramki 19-46

16. Pilica Warka 11pkt, bramki 20-70

 

1995/96 IV liga

 

Stal Poniatowa 1:1, 2:1

Orlęta 0:3, 0:3

Pilica Nowe Miasto 2:1, 1:0

Broń 3:1, 1:0

Stal Kraśnik 1:2, 2:0

Mazowsze 0:0, 1:5

Motor II 1:1, 3:0vo

Hortex 2:4, 4:1

Opolanin 4:3, 0:1

Czarni 3:1, 0:2

Sygnał 1:1, 2:0

Orzeł 2:0, 0:4

Granit 3:0vo, 3:0

Wisła 1:3, 1:4

Szydłowianka 1:4, 1:2

 

1. Orlęta Dęblin 71pkt, bramki 84-21

2. Szydłowianka Szydłowiec 69pkt, bramki 62-19

3. Mazowsze Grójec 60pkt, bramki 57-27

4. Stal Poniatowa 56pkt, bramki 44-26

5. Czarni Dęblin 50pkt, bramki 47-38

6. Stal Kraśnik 49pkt, bramki 47-34

7. Proch Pionki 43pkt, bramki 44-47

8. Orzeł Wierzbica 41pkt, bramki 33-28

9. Sygnał Lublin 41pkt, bramki 33-28

10. Broń Radom 39pkt, bramki 42-48

11. Wisła Puławy 36pkt, bramki 46-56

12. Opolanin Opole Lubelskie 31pkt, bramki 33-51

13. Hortex Ryki 26pkt, bramki 29-50

14. Granit Bychawa 25pkt, bramki 23-58

15. Pilica Nowe Miasto 12pkt, bramki 27-77

16. Motor II Lublin 11pkt, bramki 15-78

 

1996/97 IV liga

 

Pilica Białobrzegi 4:1, 2:0

Wisła 1:5, 1:1

Szydłowianka 1:1, 0:4

Sygnał 4:1, 5:2

Orzeł 1:3, 0:3

Radomiak 2:3, 1:0

Stal Kraśnik 1:0, 0:2

Opolanin 2:3, 1:0

Mazowsze 1:2, 3:5

Czarni 0:3, 1:3

Garbarnia 0:2, 0:0

Hortex 1:2, 5:0

Granit 3:0, 7:1

Stal Poniatowa 4:2, 1:0

Broń 1:2, 1:6

 

1. Czarni Dęblin 72pkt, bramki 83-31

2. Wisła Puławy 62pkt, bramki 56-21

3. Mazowsze Grójec 59pkt, bramki 74-72

3. Orzeł Wierzbica 54pkt, bramki 59-29

5. Szydłowianka Szydłowiec 49pkt, bramki 55-37

6. Pilica Białobrzegi 46pkt, bramki 50-35

7. Radomiak Radom 43pkt, bramki 37-34

8. Garbarnia Kurów 42pkt, bramki 45-44

9. Stal Kraśnik 39pkt, bramki 44-49

10. Proch Pionki 36pkt, bramki 53-61

11. Sygnał Lublin 36pkt, bramki 43-52

12. Opolanin Opole Lubelskie 36pkt, bramki 39-51

13. Hortex Ryki 36pkt, bramki 44-67

14. Broń Radom 33pkt, bramki 46-62

15. Stal Poniatowa 26pkt, bramki 35-63

16. Granit Bychawa 11pkt, bramki 23-100

 

1997/98 IV liga

 

Stal Kraśnik 0:6, 1:6

Pilica Białobrzegi 0:2, 0:6

Górnik II 0:9, 0:4

Opolanin 3:3, 2:2

Wisła 0:0, 0:4

Szydłowianka 1:6, 0:7

Orzeł 0:2, 2:2

Radomiak 1:6, 0:4

Garbarnia 2:4, 0:6

Powiślanka 1:5, 3:0vo

Stal Poniatowa 4:1, 0:4

Broń 1:5, 1:2

Mazowsze 2:3, 2:5

Sygnał 1:1, 2:2

Hortex 6:3, 1:7

 

1. Szydłowianka Szydłowiec 80pkt, bramki 87-19

2. Górnik II Łęczna 73pkt, bramki 81-23

3. Radomiak Radom 62pkt, bramki 71-30

4. Stal Kraśnik 58pkt, bramki 62-31

5. Garbarnia Kurów 50pkt, bramki 59-36

6. Pilica Białobrzegi 49pkt, bramki 59-42

7. Mazowsze Grójec 47pkt, bramki 67-52

8. Broń Radom 47pkt, bramki 39-46

9. Wisła Puławy 41pkt, bramki 52-43

10. Sygnał Lublin 34pkt, bramki 30-50

11. Orzeł Wierzbica 33pkt, bramki 47-48

12. Powiślanka Lipsko 29pkt, bramki 40-67

13. Stal Poniatowa 26pkt, bramki 40-62

14. Opolanin Opole Lubelskie 21pkt, bramki 33-71

15. Hortex Ryki 22pkt, bramki 42-67

16. Proch Pionki 12pkt, bramki 35-122

 

1998/99 liga okręgowa

 

1. Mazowsze Grójec 66pkt, bramki 74-13

2. Broń Radom 60pkt, bramki 67-20

3. Pilica Białobrzegi 53pkt, bramki 48-27

4. Jadar Skaryszew 44pkt, bramki 49-37

5. Pilica Warka 41pkt, bramki 40-38

6. Proch Pionki 39pkt, bramki 46-38

7. Powiślanka Lipsko 39pkt, bramki 40-41

8. Plon Garbatka 34pkt, bramki 34-43

9. Polonia Iłża 29pkt, bramki 33-44

10. Oronka Orońsko 27pkt, bramki 36-42

11. Zwolenianka Zwoleń 27pkt, bramki 33-46

12. Orzeł Wierzbica 25pkt, bramki 35-59

13. Viki Radom 24pkt, bramki 31-69

14. Zawisza Sienno 13pkt, bramki 27-84

 

1999/2000 liga okręgowa

 

Pilica Białobrzegi 1:5, 2:2

Viki 3:3, 3:0

Jadar 0:2, 1:0

Malchem 1:5, 2:4

Oronka 7:0, 3:1

Broń 2:3, 1:2

Plon 0:1, 1:2

Powiślanka 0:1, 1:2

Warka 3:1, 2:0

Berta 3:2, 5:0

Zwolenianka 2:1, 2:1

Polonia 2:2, 3:0

Orzeł 1:1, 0:5

 

1. Broń Radom 69pkt, bramki 88-21

2. Powiślanka Lipsko 52pkt, bramki 58-34

3. Orzeł Wierzbica 49pkt, bramki 60-38

4. Zwolenianka Zwoleń 45pkt, bramki 60-53

5. Jadar Skaryszew 40pkt, bramki 40-34

6. Pilica Białobrzegi 38pkt, bramki 56-43

7. Proch Pionki 37pkt, bramki 37-39

8. Plon Garbatka 33pkt, bramki 29-35

9. Berta Jedlińsk 33pkt, bramki 41-56

10. Malchem Chynów 32pkt, bramki 34-53

11. Polonia Iłża 27pkt, bramki 36-41

12. Pilica Warka 25pkt, bramki 40-58

13. Viki Radom 23pkt, bramki 38-69

14. Oronka Orońsko 15pkt, bramki 38-69

 


13-01-2010 JaW
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.